Информация о товаре
| Opciju tips | Skrūves |
|---|---|
| Garums | 80 mm |
| Opciju materiāls | Neilons |
| Produkta veids | Dībelis |
| Zīmols | Haushalt |
| Modelis | T66 |
| Diametrs | 10 mm |
| Stiprinājuma veids | Skrūves |
| Vienību skaits iepakojumā | 4 |
| Kaste satura iepakošanai | 10 |
| Papildus informācija | 10 x 80/30 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Штрихкод | 502043782 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ДИ spoke С СТРУЦКОЙ 10X80/30 T66 4ГБ BL