Информация о товаре
| Garums | 10 cm |
|---|---|
| Darbības zonas garums | 74 mm |
| Zobu solis | 3 mm |
| Piemērots griešanai | Raupjš |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Produkta veids | Figūrzāģa komplekts |
| Zīmols | Bosch |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Plāksnes biezums | 4 - 50 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Zobu solis: 3 mm. Griešanas biezums: 4 - 50 mm. Darbības zonas garums: 74 mm |
| Штрихкод | 500230947 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ДИСКИ 5 ФИГУРНОЙ ПИЛЫ T 111 C