Информация о товаре
| Diametrs | 115 mm |
|---|---|
| Biezums | 1.6 mm |
| Dimanta asmeņa tips | Pastāvīgi |
| Produkta veids | Griešanas disks |
| Zīmols | Bosch |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Svars | 0.140 kg |
| Apstrādes materiāls | Flīzes, Keramika, Marmors |
| Piemērots griešanai | Sauss |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Segmenta augstums | 7 mm |
| Maksimālais ātrums minūtē | 13300 rpm |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Svars: 0.140 kg. Detaļu materiāls: Flīzes, Keramika, Marmors. Segmenta augstums: 7 mm. Maksimālais ātrums minūtē: 13300 rpm. Griešanas ātrums: 80 m/s |
| Izcelsmes valsts | Šveice |
| Штрихкод | 500507052 |
• Стандартный керамический алмазный резак обеспечивает надежную резку плитки
• Непрерывный рез обеспечивает точные результаты для всех типов плитки
• С отверстием 22,23 мм для стандартных угловых шлифовальных машин с фиксирующими гайками
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ДИАМАНТ ДИСК ДЛЯ РЕЗКИ ПЛИТКИ 115