Информация о товаре
| Elektroapgāde | Baterija |
|---|---|
| Baterijas | CR123A |
| Signāla veids | Skaņa |
| Skaņas stiprums | 85 dB |
| Produkta veids | Dūmu detektori |
| Zīmols | FN Serviss |
| Modelis | KD-107A |
| Krāsa | Balta krās. |
| Mērķis | Novērst dumainību telpās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502089710 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ДЕТЕКТОР ДЫМА LM-107A 10 Л.