Информация о товаре
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
|---|---|
| Augstums | 203 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Kreisais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Enzo |
| Modelis | - |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsas nosaukums | Antracīta ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Komplekts | Komplektācijā slēdzene un eņģes. Aploda un rokturi jāiegādājas atsevišķi. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Var izvēlēties no divu veidu aplodām atkarībā no regulējamā aplodas platuma: 10-14 cm vai 14-18 cm. Saistītās preces: Vertikāla aploda 10-14 cm 000040212092, Vertikāla 14-18 cm 000040212094, Horizontāla 10-14 cm 000040212100, Horizontāla 14-18 cm 000040212101. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502416985 |
- Двери Domoletti ENZO предлагают вам современное стильное решение для интерьера.
- Антрацитовый цвет, текстура дубового дерева и узкие горизонтальные стеклянные элементы великолепно смотрятся в помещениях различных стилей, как классических, так и современных.
- Их конструкция рамная, характеризуется прочностью и долговечностью. Ширину двери можно настроить в соответствии с потребностями, от 60 до 80 см.
- Эти двери продаются с тремя петлями и встраиваемым замком – это обеспечивает дополнительную безопасность и приватность в ваших помещениях.
- Темные акцентные двери являются отличным решением для создания индивидуального, незабываемого дизайна.
- С качественными Domoletti ENZO дверями вы придадите своим домам или офису особый шарм и комфорт с гарантированной долговечностью.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ДВЕРЬ DOMOLETTI ENZO ANTR OZ 844X2035KR