ДВЕРИ ПОЖАРОУСТОЙЧИВЫЕ EI30/39DB 10X21 ЛЕВЫЕ
€235,61
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
|---|---|
| Augstums | 209 cm |
| Platums | 99 cm |
| Biezums | 9.2 cm |
| Atvēršanas virziens | Kreisais |
| Produkta veids | Durvis |
| Zīmols | - |
| Modelis | ugunsizturīgas EI30/39DB |
| Krāsa | Balta krās. |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Gluda |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Штрихкод | 500947447 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ДВЕРИ ПОЖАРОУСТОЙЧИВЫЕ EI30/39DB 10X21 ЛЕВЫЕ