Информация о товаре
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
|---|---|
| Augstums | 210 cm |
| Platums | 80 cm |
| Biezums | 5 cm |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Produkta veids | Durvis |
| Zīmols | - |
| Modelis | ugunsizturīgas EI30/39DB |
| Krāsa | Balta krās. |
| Virsmas materiāls | Koks |
| Vērtnes virsma | Gluda |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Штрихкод | 500947442 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ДВЕРИ ОГНЕУСТОЙКИЕ EI30/39DB 8X21 ПРАВЫЕ