Информация о товаре
| Garums | 260 cm |
|---|---|
| Platums | 120 cm |
| Biezums | 1.25 cm |
| Loksnes pielietojums | Sienu, starpsienu un griestu ierīkošanai |
| Mitrumizturība | Jā |
| Zīmols | Knauf |
| Modelis | GKBI (impregnuota) |
| Krāsa | Zaļa krās. |
| Platība | 3.12 m² |
| Ugunsizturība | Nē |
| Papildus informācija | Ieteicamais minimālais pasūtījuma daudzums ir 5 vienības. Ja pasūtīts mazāk par 5 vienībām, pastāv risks, ka transportēšanas laikā ģipškartona plāksnes var salūzt. Piesūcinātās plātnes izmanto visās normāla mitruma telpās, kur ilgtermiņa relatīvais mitrums nepārsniedz 70 %, piemēram, vannas istabā, iekštelpās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 501763220 |
Импрегнированные плиты используются во всех помещениях с нормальной влажностью, где продолжительная относительная влажность не превышает 70%, например, в ванных комнатах, для внутренней отделки.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Больше от Knauf
Написать отзыв
Написать отзыв о: ГИПСОКАРТОН KNAUF MIT 12,5 1,2X2,6 GKBI