Информация о товаре
| Garums | 300 cm |
|---|---|
| Platums | 120 cm |
| Biezums | 1.25 cm |
| Loksnes pielietojums | Sienu, starpsienu un griestu ierīkošanai |
| Mitrumizturība | Jā |
| Zīmols | Knauf |
| Krāsa | Zila krās. |
| Platība | 3.6 m² |
| Ugunsizturība | Jā |
| Papildus informācija | Leteicamais minimālais pasūtījuma daudzums ir 5 vienības. Ja pasūtīts mazāk par 5 vienībām, pastāv risks, ka transportēšanas laikā ģipškartona plāksnes var salūzt. |
| Штрихкод | 500530084 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Больше от Knauf
Написать отзыв
Написать отзыв о: ГИПСОКАРТОН KNAUF BLUE 12.5 1.2X3.0 GKFI