Информация о товаре
| Garums | 5 m |
|---|---|
| Diametrs | 8 mm |
| Iekšējais diametrs | 6 mm |
| Maksimālais darba spiediens | 10 Bar |
| Gaisa ieplūdes savienotājs | Ātra ieeja, Ātra izeja |
| Produkta veids | Šļūtenes |
| Zīmols | Stanley |
| Materiāls | Poliuretāns |
| Lietošanai ar kompresoru | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502043895 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ГИБКИЙ ШНУР STANLEY 5M 6X8MM 166005