Информация о товаре
| Materiāls | Betons |
|---|---|
| Pārklājums | Cinkots |
| Garums | 50 mm |
| Platums | 6.3 mm |
| Produkta veids | Betona skrūve |
| Zīmols | Essve |
| Modelis | TX30 C1 |
| Augstums | 6.3 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 8 |
| Papildus informācija | Galvas forma: Apaļa galva; Galvas diametrs: 10mm. |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Штрихкод | 502633626 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ВИНТЫ ДЛЯ БЕТОНА 6.5(5)X50 ZN 8ШТ