Информация о товаре
| Materiāls | Galvanizēts tērauds |
|---|---|
| Garums | 165 mm |
| Platums | 51 mm |
| Produkta veids | Sijas uzgalis |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 30 |
| Papildus informācija | Materiāls: galvanizēts tērauds |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 500226936 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: БРУСУ КУРПЕ 51X164 ZN