Информация о товаре
| Garums | 10 cm |
|---|---|
| Darbības zonas garums | 75 mm |
| Zobu solis | 5.2 mm |
| Piemērots griešanai | Raupjš |
| Vienību skaits iepakojumā | 3 |
| Produkta veids | Figūrzāģa komplekts |
| Zīmols | Bosch |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Plāksnes biezums | 5 - 50 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 75 mm. Zobu solis: 5.2 - 5.2mm. Plāksnes biezums: 5 - 50mm. Piemērots griešanai: Raupjš |
| Штрихкод | 500913680 |
Используется для резки древесины от 2 до 50 мм; для резки искусственных материалов до 40 мм.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: БЛADE ДЛЯ ЛИСТОВОЙ ПИЛЫ 3 T 144 D