Информация о товаре
| Jauda | 1250 W |
|---|---|
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 8000 |
| Ēvelēšanas dziļums | 2 mm |
| Ēvelēšanas platums | 204 mm |
| Produkta veids | Ēveles |
| Zīmols | - |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| 0 € uz pakomātu | Bezvadu ēvele Makita DKP181Z, 18 V |
| Parastā cena | 0 € uz pakomātu |
| Штрихкод | 501803971 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: БИЗОМЕВЕЛЬ HMS 850/860 1250W SCHEPPACH