Информация о товаре
| Maisījuma tips | Remonta |
|---|---|
| Vielas/maisījuma pielietojums | Grīdas pamatnes līdzināšanai |
| Produkta svars ar iepakojumu | 40 kg |
| Darba temperatūra | +5 - +25 °C |
| Produkta veids | Betons |
| Zīmols | Sakret |
| Modelis | BH |
| Maisījuma un ūdens attiecība | 1:0.3 |
| Patēriņš | 80 kg/m² (ja slāņa biezums ir 40mm) |
| Maisījuma sastāvs | Cements |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Штрихкод | 500516342 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: БЕТОН/СКЛОН САКРЕТ BH 40КГ