Информация о товаре
| Diametrs | 125 mm |
|---|---|
| Biezums | 2.2 mm |
| Dimanta asmeņa tips | Segments |
| Produkta veids | Griešanas disks |
| Zīmols | Makita |
| Modelis | Diamond D-41595 |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Svars | 0.2 kg |
| Apstrādes materiāls | Mūra |
| Piemērots griešanai | Sauss |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Segmenta augstums | 7 mm |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12250 rpm |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Dimanta disks Makita Quasar, 115 mm x 22.23 mm |
| Parastā cena | 0 € uz pakomātu |
| Штрихкод | 501079435 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: АЛМАЗНЫЙ РЕЗАК 125MM ДЛЯ БЕТОНА/КАМНЯ