АВТОМАТИЧЕСКИЙ ВЫКЛЮЧАТЕЛЬ IC60N C13A 3P 10KA
€8,73
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Produkta veids | Automātisks slēdzis |
|---|---|
| Zīmols | Schneider Electric |
| Modelis | IC60N |
| Fāžu skaits | 3 |
| Poli | 3P |
| Atvienošanas līkne | C |
| Atvienošanas spēja, kA | 10 |
| Strāvas stiprums | 13 A |
| Spriegums | 415 V |
| Selektivitātes klase | 3 |
| Ciklu skaits | 10000 |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP20 |
| Platums | 54 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Fāžu skaits: 3. Poli: 3P. Atvienošanas līkne: C. Atvienošanas spēja, kA: 10. Strāva: 13 A. Spriegums: 230 V. Selektivitātes klase: 3. Ciklu skaits: 10000. Aizsardzības līmenis (IP): IP20. Platums: 54 mm |
| Izcelsmes valsts | Francija |
| Штрихкод | 501732706 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: АВТОМАТИЧЕСКИЙ ВЫКЛЮЧАТЕЛЬ IC60N C13A 3P 10KA