Информация о товаре
| Produkta veids | Automātisks slēdzis |
|---|---|
| Zīmols | ETI |
| Modelis | ETIMAT10 |
| Fāžu skaits | 3 |
| Poli | 3P |
| Atvienošanas līkne | B |
| Atvienošanas spēja, kA | 10 |
| Strāvas stiprums | 25 A |
| Spriegums | 400 V |
| Selektivitātes klase | 3 |
| Ciklu skaits | 10000 |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP20 |
| Platums | 54 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Nominālais spriegums: 25 A. Aizsardzība: IP20 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 501913743 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: АВТОМАТИЧЕСКИЙ ВЫКЛЮЧАТЕЛЬ ETIMAT10 B25A 3P