Информация о товаре
| Garums | 200 m |
|---|---|
| Diametrs | 1.7 mm |
| Svars | 0.3 kg |
| Materiāls | Kokvilna, Poliamīds |
| Produkta veids | Aukla dokumentu šūšanai |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsas nosaukums | Gaiši brūna krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Штрихкод | 500525640 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ШНУР СИНТЕТИЧЕСКИЙ + ХЛОПЧАТОБУМАЖНЫЙ 0.3КГ