СТОЛ ДЛЯ РАБОТЫ ДИСКА МЕТАЛ. РЕЗ. D28730-QS
€188,04
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Svars | 17.5 kg |
|---|---|
| Jauda | 2200 W |
| Maksimālais ātrums minūtē | 3800 rpm |
| Maksimālais diska diametrs | 355 mm |
| Produkta veids | Metāla griešanas mašīnas |
| Zīmols | Dewalt |
| Griešanas dziļums 45° leņķī | 107 mm |
| Griešanas dziļums 90° leņķī | 115 mm |
| Detaļu skava | Jā |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Diska diametrs: 355mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502126267 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: СТОЛ ДЛЯ РАБОТЫ ДИСКА МЕТАЛ. РЕЗ. D28730-QS