Информация о товаре
| Spriegums | 230 V |
|---|---|
| Frekvence | 50 Hz |
| Produkta veids | Strāvas noplūdes automāti |
| Zīmols | ETI |
| Modelis | KZS-2M |
| Poli | 2P |
| Strāvas stiprums | 25 A |
| Noplūdes strāva | 30 mA |
| Aizsardzības no noplūdes tips | Maiņstrāva / pulsējoša līdzstrāva (A) |
| Uzstādīšana | Uz DIN sliedes |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP20 |
| Īpašības | Ar automātisko slēdzi (RCBO) |
| Papildus informācija | Poli: 2P. Spriegums: 230 V. Strāva: 25 A. Frekvence: 50 Hz. Noplūdes strāva: 30 mA. Aizsardzības līmenis (IP): IP20 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502115398 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: РЕЛЕ УТЕЧКИ 2P 25A 30MA KZS-2M АВТО