Ножницы для живой изгороди и газона M1E-18LD-200/C3 18
€15,97
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Svars | 1.1 kg |
|---|---|
| Sliedes garums | 20 cm |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Regulējams rokturis | Nē |
| Produkta veids | Akumulatora zāles un krūmu šķēres |
| Zīmols | Grunder |
| Modelis | M1E-18LD-200/C3 |
| Krāsa | Melna krās., Pelēka krās. |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Akumulatora tips | Li-Ion |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Darbības laiks ar pilnu uzlādi, līdz | 50 min |
| Naža maksts | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Zāles pļaušanas platums - 100 mm.Krūmu asmeņa garums - 200 mm. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502583407 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: Ножницы для живой изгороди и газона M1E-18LD-200/C3 18