Информация о товаре
| Svars | 15 kg |
|---|---|
| Darba temperatūras diapazons | 5 - 25 °C |
| Produkta veids | Hidroizolācija |
| Zīmols | Ceresit |
| Modelis | CL-51 |
| Mērķis | Sienu un grīdu hidroizolācija mitrās un mitrās telpās, īpaši piemērota vannas istabām, dušām, tualetēm un virtuvēm. |
| Žāvēšanas laiks | 2 - 4 h |
| Uzglabāšanas temperatūra | 5 - 30 °C |
| Patēriņš | Patēriņš 2 slāņiem: vismaz 1,4 kg/m2 (pirmā slāņa biezums 0,5 mm) |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izmantošana | CL 51 uz virsmas klāj neatšķaidītā veidā ar aitādas rullīti, otu vai ķelli. Hidroizolācijas izveidei nepieciešams klāt vismaz divas reizes, lai iegūtu 0,5 mm (sausā stāvoklī) biezu slāni. Otru slāni var klāt jau 2 stundas pēc pirmā slāņa uzklāšanas. Žūšanas laiks ir atkarīgs no telpas temperatūras, pamatnes absorbētspējas un telpas gaisa mitruma. Apmēram 4 stundas pēc otrā slāņa uzklāšanas virsma var flīzēt ar Ceresit flīžu līmi, piemēram, CM 90, CM 49, CM 22, CM, CM 16, CM 17 12 PLUS,. Sienu un grīdas savienojuma vietas un malas šuves ir jāpārklāj ar hidroizolāciju pastiprinošu lenti CL 89, vai CL 152, sienas savienojuma vietās un grīdas trapos jāizmanto sienām/grīdām paredzēti hidroizolāciju membrāna CL 83 / CL 525. Blīvēšanas līmlente ir jāiespiež pirmajā slānī un pēc tam jāpārklāj ar otro slāni. CL 525 pašlīmējošais membrāna tiek nostiprināts tieši uz pamatnes. Stūros izmanto iekšējā un ārējā stūra CL 86 / CL 87 |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | CL 51 lipt spēja ar sausām, slodzi nesošām, stabilām, tīrām bez putekļiem, kas ir attīrītas no saķeri pasliktinošām vielām (piem., putekļiem, smiltīm, saistvielām, uzbriedušām vecām krāsās, apmetumiem). Drūpošas un putekļainas virsmas notīra ar suku un gruntē ar CT 17, CN 94 vai R 766. Virsējam slānim jābūt līdzenam un bez plaisām. CL 51 ir piemērots izmantošanai uz minerālām virsmām, piem., apmetuma, betona, mūriem, cementa grīdām, asfalta mastikas grīdām, cementa šķiedru plākšņu grīdām un ģipša sienu plāksnēm, izlīdzināšanas maisījumiem uz ģipša bāzes, gāzbetona, dobām vieglbetona sienām, vecām keramikas flīzēm un ar javu stiegrotam loksnēm no stingra putu polistirola materiāla ar slēgtām porām. Pašizlīdzinošu grīdas javu uz kalcija sulfāta bāzes (mehāniski padarītas raupjas, attīrītas no putekļiem un gruntētas ar CT 17 vai CN 94), anhidrīta grīdu un izlīdzināšanas maisījumu uz ģipša bāzes gadījumā mitruma saturam jābūt ≤ 0,5 %. Ģipša apmetumu gadījumā mitruma saturam jābūt ≤ 1,0 %. Ģipša apmetumiem jābūt pietiekami stabiliem un virsmai jābūt izturīgai pret slodzi. Apmetuma slāņa vidējam biezumam jābūt 15 mm. Nav pieļaujami apmetuma slāņi ar biezumu ≤ 10 mm. Apmetuma virsmai jābūt raupjai. Jābūt novērstai mitruma iekļūšanai virsmā uz ģipša bāzes, piem., caur ārsienu. Kritiskas virsmas, piem., krāsas pārklājumus, gruntē ar CN 94 vai R 766. Šādā gadījumā ir jāievēro grunts tehniskā kartē minētās prasības. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502566910 |
ОСНОВНЫЕ ФАКТЫ
Эластичная, однокомпонентная герметизирующая мембрана для применения под плиткой и панелями в помещениях.
СВОЙСТВА
- Разрешение на применение выдано строительным контрольным органом A1
- Водонепроницаемая
- Быстро сохнет
- Заткает трещины
- Для применения в помещениях
- Для укладки на стены и полы
ОПИСАНИЕ
CL 51 Однокомпонентная герметизирующая мембрана образует сплошной и бесшовный герметик под керамической облицовкой в сырых и влажных помещениях (например, в приватных ванных комнатах, туалетах, кухнях). Если пол сконструирован с использованием изоляционных слоев, CL 51 укладывается непосредственно на слой распределения нагрузки (клона материала). Подходит для использования также на теплых клона материалов.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ГИДРОИЗОЛЯЦИЯ CL51 EXPRESS-1K 15КГ