Информация о товаре
| Garums | 250 mm |
|---|---|
| Materiāls | Metāls |
| Produkta veids | T veida uzgriežņu atslēga |
| Zīmols | Proxxon |
| Kolonnu savienotājs | 1/2" |
| Uzgriežņu / skrūvju izmērs | 12.5 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Skrūvju izmērs: 12.5 mm. Savienotājs: 1/2" |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Штрихкод | 502119599 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ВИНЧА T-ТИПА (250 ММ 1/2) 23457