Информация о товаре
| Maksimālais griezes moments, Nm | 95 |
|---|---|
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Produkta veids | Akumulatora sprūdrata uzgriežņu atslēga |
| Zīmols | Dewalt |
| Modelis | DCF512N-XJ |
| Svars | 1.1 kg |
| Garums | 36 cm |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 0-250 |
| Ātrumu skaits | 1 |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Soma komplektā | Nē |
| Iebūvēts LED apgaismojums | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502541532 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: АКУМ. ЛЕЅЌА УЗГР. АТСЛĒГА DCF512N-XJ 18В