Produkta informācija
| Ražotājs | GRUNDER |
|---|---|
| Jauda | 900 W |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Maksimālais zāģejamās koksnes biezums | 150 mm |
| Kustību skaits minūtē | 2800 |
| Regulējams kustības ātrums | Jā |
| Produkta veids | Taisns zāģis |
| Zīmols | Grunder |
| Modelis | M1W-DD17-150 |
| Zāģa darbplūsma | 22 mm |
| Svārsta kustības | Nē |
| Vada garums | 2 m |
| Komplektācija | 1 koka zāģis |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502365537 |

LENTZĀĢIS GRUNDER M1W-DD17-150, 900 W
- Jaudīgais 900 W motors nodrošina ātru griešanu.
- Ideāli piemērots koku apgriešanai un zaru apgriešanai.
- Zāģa asmeņus var nomainīt bez papildu instrumentiem, izmantojot ātrās bloķēšanas sistēmu.
- Regulējams griešanas ātrums.
- Neslīdošs gumijas rokturis nodrošina komfortu darba laikā un nodrošina lielāku drošību.
- Integrēts LED apgaismojums uzlabo darba zonas redzamību.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ZOBENZĀĢIS GRUNDER 900W