Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH GREEN |
|---|---|
| Jauda | 2500 W |
| Pļaušanas veids | Turbine-Cut |
| Maksimālais sasmalcināmo zaru biezums | 45 mm |
| Savākšanas maiss | Jā |
| Dzinēja tips | Elektriskais |
| Produkta veids | Zaru smalcinātāji |
| Zīmols | Bosch |
| Modelis | AXT 25 TC |
| Garums | 685 mm |
| Platums | 397 mm |
| Augstums | 742 mm |
| Krāsa | Melna krās., Zaļa krās. |
| Materiāls | Tērauds |
| Spriegums | 220 V |
| Savākšanas maisa tilpums | 53 l |
| Trokšņa līmenis | 89 dB |
| Smalcināšanas ātrums | 41 rpm |
| Aizsardzība pret sprūšanu | Jā |
| Ar riteņiem | Jā |
| Automātiska roktura nospiešana | Jā |
| Rokturis zaru stumšanai | Nē |
| Reversais pārnesums | Nē |
| Degvielas tvertnes tilpums | 53 l |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Universālais daudzfunkcionālais smalcinātājs "Axt 25 tc" ar uzstādīto "Turbine-Cut" sistēmu nodrošina īpaši ātru materiālu apstrādi bez aizķeršanās. |
| Izcelsmes valsts | Ungārija |
| Svītrkods | 502546143 |
Bosch AXT 25 TC
Daudzpusīgajā, universālajā zaru smalcinātājā AXT 25 TC tiek pielietota turbosmalcināšanas sistēma „Turbine-Cut System“, kas garantē ārkārtīgi augstu sasmalcināmā materiāla caurlaides spēju, novēršot iestrēgšanu. Tā izcilo veiktspēju ļauj panākt jaudīgā smalcināšanas sistēma, kas nodrošina sasmalcināmā materiāla caurlaides spēju līdz 230 kg/st. un ļauj bez grūtībām sasmalcināt zarus un krūmu dzinumus ar diametru līdz 45 mm. Noņemamā piltuve ļauj par 30% samazināt uzglabāšanai nepieciešamo telpu, salīdzinājumā ar šā instrumenta prototipu, un tas nozīmē, ka šis mazais un parocīgais, taču jaudīgais dārza instruments uzglabāšanas laikā ir tikai 67 cm augsts.
Izstrādājuma galvenās iezīmes
- Universāls: jaunā smalcināšanas sistēma ”Turbine-Cut System“ garantē ārkārtīgi lielu materiāla caurlaides spēju, neatkarīgi no tā, vai tiek smalcināti mīksti materiāli vai ciets koks, un darbojas bez iestrēgšanas.
- Izcila jauda: spēcīgs instruments ar materiāla caurlaides spēju līdz 230 kg/h un smalcināmo zaru diametru līdz 45 mm.
- Praktisks: pateicoties noņemamai ievadpiltuvei, šis instruments ir par 30% mazāks nekā prototips – tā augstums izjauktā veidā ir tikai 67 cm.
Citas izstrādājuma priekšrocības
- Pašievilkšanas funkcija un klusa darbība nodrošina ārkārtīgi ērtu smalcināšanu
- Smalcināšanas kapacitāte līdz 45 mm nodrošina efektīvu smalcināšanu
- Praktiska uzkrājējtvertne. 53 litru tilpuma uzkrājējtvertne ļauj viegli aizvākt sasmalcināto materiālu
- Noņemama ievadpiltuve vieglākai iepildīšanai un parocīgai smalcināšanai.
- Nosegts griezējmehānisms ļauj panākt augstu darba drošību
- Turbosmalcināšanas sistēma ”Turbine-Cut System“. Inovatīvu smalcināšanas sistēmu darbina dzinējs ar 2500 W jaudu
- Uzkrājējtvertnes drošības funkcija. Instruments darbojas vienīgi tad, ja uzkrājējtvertne ir iebīdīta tai paredzētajā vietā
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ZARU SMALCINĀTĀJS BOSCH AXT 25 TC