ZĀĢIS KOKA ŠĶĒRSZĀĢ. J1G-ZP8-210 210MM
Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Jauda | 1600 W |
| Maksimālais ātrums minūtē | 4500 rpm |
| Griešanas dziļums 45° leņķī | 35 mm |
| Griešanas dziļums 90° leņķī | 70 mm |
| Produkta veids | Bīdāmais leņķzāģis |
| Zīmols | Okko |
| Modelis | J1G-ZP8-210 |
| Spriegums | 220 V |
| Diska diametrs | 210 mm |
| Griezuma dziļuma regulēšana | Jā |
| Rotācijas leņķis | 45 ° |
| Apgriešanas leņķis | 0 - 45 ° |
| Diska cauruma diametrs | 30 mm |
| Regulējams turētājs | Jā |
| Ratiņu rokturis | Jā |
| Detaļu skava | Jā |
| Garantija juridiskām personām | 24 mēn |
| Obligātā garantija | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502696399 |
Okko J1G‑ZP8‑210 – tas ir jaudīgs un uzticams šķērsgriezuma zāģis, kas paredzēts precīzai un gludai dažādu materiālu griešanai. 1600 W motors nodrošina stabilu veiktspēju pat intensīva darba laikā, un 210 mm diska diametrs ļauj veikt tīrus, precīzus griezumus gan taisni, gan leņķī.
Iekārta izceļas ar izturīgu konstrukciju, ērtu rokturi un viegli vadāmu zāģēšanas galvu, padarot darbu drošāku un ērtāku. Skaidras atzīmes un stabils pamats palīdz uzturēt precizitāti, bet kompaktais dizains ļauj instrumentu ērti izmantot gan darbnīcās, gan būvlaukumā.
Tā ir lieliska izvēle meistariem, kuri meklē jaudīgu, uzticamu un universālu instrumentu ikdienas griešanas darbiem.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ZĀĢIS KOKA ŠĶĒRSZĀĢ. J1G-ZP8-210 210MM