ZĀĢA GALDS GTS 635-216 1600W 216MM BOSCH
Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH BLUE |
|---|---|
| Jauda | 1600 W |
| Maksimālais ātrums minūtē | 5500 rpm |
| Griešanas dziļums 45° leņķī | 50 mm |
| Griešanas dziļums 90° leņķī | 70 mm |
| Produkta veids | Leņķzāģi |
| Zīmols | Bosch Professional |
| Modelis | GTS 635-216 |
| Garums | 658 mm |
| Platums | 500 mm |
| Augstums | 332 mm |
| Svars | 22 kg |
| Diska diametrs | 216 mm |
| Griezuma dziļuma regulēšana | Jā |
| Diska cauruma diametrs | 30 mm |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502107212 |
GTS 635-216 Professional – kompakts, bet jaudīgs un universāls galda zāģis. 1600 W motora jauda ir pietiekama, lai veiktu gareniskos griezumus līdz 70 mm un šķērsgriezumus līdz 635 mm. Tas sver tikai 22 kg, un ergonomiskie rokturi un droša uzglabāšana ar pamatni nodrošina ērtu un drošu transportēšanu. Galda zāģis darbojas īpaši precīzi, un, pateicoties integrētajām slīdošajām sliedēm, galda paplašināmajai un pagarināmajai daļai, tas ir ļoti universāls.
Aprīkojums un pielietojums
Izmantojot GTS 635-216 Professional, var griezt noteikta izmēra dēļus, veikt gareniskus baļķu griezumus, slēptus griezumus kokā, koksnes izstrādājumos, dēļos un laminātā. To var uzstādīt uz dažādiem galda zāģu statīviem, un tajā tiek izmantota arī profesionālajos Bosch instrumentos izmantotā Click & Clean System.
Papildinformācija
Galda zāģī tiek izmantots vārpstas bloķētājs, tam ir maiga palaišanas funkcija, aizsardzība pret atkārtotu palaišanu, un drošības slēdzis nodrošina paaugstinātu lietotāja aizsardzību.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ZĀĢA GALDS GTS 635-216 1600W 216MM BOSCH