Z.AL.KNIEDE PUSAP.G.4.0X8 50GAB.RAL6005
€0,63
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 8 mm |
| Diametrs | 4 mm |
| Materiāls | Alumīnijs, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Krāsa | Zaļa krās. |
| Produkta veids | Alumīnija kniedes ar pusapaļu galvu |
| Zīmols | Haushalt |
| Modelis | RAL6005 |
| Kniežu materiāla biezums | 2.5 - 4.5 mm |
| Papildus informācija | Garums: 8 mm. Diametrs: 4 mm. Materiāls: alumīnijs, tērauds. Kniežu materiāla biezums: 2.5 - 4.5 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502176088 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: Z.AL.KNIEDE PUSAP.G.4.0X8 50GAB.RAL6005