VĪTŅSTIENIS AR 2 UZGR., 2 PAPL.M12X400
€0,84
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Pārklājums | Cinkots |
| Garums | 400 mm |
| Diametrs | 12 mm |
| Produkta veids | Vītņu stienis ar uzgriežņiem un paplāksnēm |
| Zīmols | Haushalt |
| Kolekcija | - |
| Standarts | DIN 975 |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Pārklājums: Cinkots. Garums: 300 mm. Diametrs: 12 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501732744 |
Izturīga 12 mm diametra vītņota paplāksne ar diviem uzgriežņiem un divām paplāksnēm stiprināšanai. Vītņotā paplāksne ir cinkota, kas garantē tās izturību pret rūsu. Vītņotās paplāksnes garums ir 40 cm. Izcelsmes valsts ir Ķīna.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VĪTŅSTIENIS AR 2 UZGR., 2 PAPL.M12X400