VINILS LVT WR347502 2.5MM LĪM BR(3.44)
€23,42
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 1227 mm |
| Platums | 187 mm |
| Biezums | 2.5 mm |
| Pretestības klase | 33 |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Produkta veids | Vinila grīdas segumi |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | - |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 3.44 |
| Vienību skaits iepakojumā | 15 |
| Augšējā slāņa biezums | 0.5 mm |
| Grīdas seguma veids | Līmējams |
| Savienojuma sistēma | Vienkāršs savienojums |
| Sliede | Ar 4 malām |
| Integrēts apakšklājs | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Laminētas kokšķiedras grīdas plāksnes Domoletti D3308, 8 mm, 33 |
| Parastā cena | Laminētas kokšķiedras grīdas plāksnes Domoletti D3340, 12 mm, 33 |
| Svītrkods | 502813483 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VINILS LVT WR347502 2.5MM LĪM BR(3.44)