Produkta informācija
| Ražotājs | PROXXON |
|---|---|
| Garums | 100 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Produkta veids | Muciņatslēgas |
| Zīmols | Proxxon |
| Kolonnu savienotājs | 1/4" |
| Uzgriežņu / skrūvju izmērs | 6.3 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Savienotājs: 1/4" |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Svītrkods | 502119600 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VINČA T-TIPA+GREZ.PROXXON 23704 1/4IN