VĒRTNE TRIADA SONOMA OZ 844X2035 KR 3EŅĢ
€75,23
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
| Augstums | 203.5 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Kreisais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | - |
| Modelis | TRIADA |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Saistīti produkti (nopērkami atsevišķi) | 000101062249, 000101062251, 000101062259, 000101062262 |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Ieteicamie rāmji: 000101062249,000101062251,000101062259,000101062262..... |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502575625 |
- Šīs Sonoma ozolkoka krāsas lamināta durvis ar stikla elementiem piedāvā Jums solīdu un elegantišķu risinājumu interjeram.
- Šīs durvis lieliski izskatās dažādu stilu telpās, gan modernajās, gan klasiskajās.
- To konstrukcija ir rāmveida, raksturojas ar izturību un ilgizturību. Durvju platums var tikt pielāgots atbilstoši vajadzībām, no 60 līdz 80 cm.
- Durvis tiek piedāvātas ar trim eņģēm un iebūvētu atslēgu – tas nodrošina papildu drošību un privātumu Jūsu telpām.
- Šīs durvis ar stikla elementiem ir lielisks risinājums, lai piešķirtu Jūsu telpām ekskluzivitāti, eleganci un funkcionalitāti. Ar šīm kvalitatīvajām durvīm piešķirsiet savām mājām vai birojam īpašu šarmu un komfortu ar garantētu ilgtspēju.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VĒRTNE TRIADA SONOMA OZ 844X2035 KR 3EŅĢ