VĒRTNE KLEOPATRA 0/0 NORVOZ 844X2035KR3E
€30,31
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
| Augstums | 203 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Kreisais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Kleopatra |
| Modelis | - |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsas nosaukums | Norvēģu ozola krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Pildījuma materiāls | Kartons |
| Vērtnes virsma | Gluda |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Komplekts | Komplektācijā slēdzene un eņģes. Aplods un rokturi jāiegādājas atsevišķi. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Var pieejami divi aplodi atkarībā no regulējamā aploda platuma: 10-14 cm vai 14-18 cm. Saistītās preces: Vertikāls aplods 10-14 cm 000040211984,Vertikāls 14-18 cm 000040211986,Horizontāls 10-14 cm 000040211992,Horizontāls 14-18 cm 000040211993.. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502416919 |
- Gaišas norvēģu ozolkoka krāsas lamināta durvis Domoletti KLEOPATRA piedāvā jums stabilu un elegantu risinājumu interjeram.
- Šīs durvis lieliski izskatās dažādu stilu telpās, gan modernās, gan klasiskās.
- To konstrukcija ir rāmveida, raksturojas ar izturību un izturību. Durvju platums var tikt pielāgots atbilstoši vajadzībai, no 60 līdz 80 cm.
- Durvis tiek pārdotas ar trim eņģēm un iebūvētu atslēgu – tas nodrošina papildu drošību un privātumu jūsu telpās.
- Šīs durvis ir lieliska izvēle, lai piešķirtu jūsu telpām izcilību, eleganci un funkcionalitāti.
- Ar kvalitatīvām Domoletti KLEOPATRA durvīm piešķirsiet savām mājām vai birojam īpašu šarmu un komfortu ar garantētu ilgmūžību.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VĒRTNE KLEOPATRA 0/0 NORVOZ 844X2035KR3E