VĒRTNE FLUSH SU AR PĀRFALCI BALTA 7X21
€31,23
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | VILJANDI AKEN JA UKS |
|---|---|
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
| Augstums | 204 cm |
| Platums | 62.5 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Universāla |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Viljandi |
| Kolekcija | Sile |
| Modelis | 21-7 |
| Krāsa | Balta krās. |
| Virsmas materiāls | Koks |
| Pildījuma materiāls | Kartons |
| Vērtnes virsma | Gluda |
| Saistīti produkti (nopērkami atsevišķi) | 2033167, 2050615, 2050926 |
| Komplekts | Durvis, slēdzene |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Papildus informācija | Saistītie produkti: Apmale 000002033167, Horizontālais rāmis 000002050615, Vertikālais rāmis 000002050926 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Svītrkods | 500218758 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VĒRTNE FLUSH SU AR PĀRFALCI BALTA 7X21