VĒRTNE DOMOLETTI LORETTO BE.OZ 844X2035K
€72,96
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
| Augstums | 203 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Kreisais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Loretto |
| Modelis | - |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsas nosaukums | Beļģu ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Pildījuma materiāls | Kartons |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Komplekts | Komplektācijā slēdzene un eņģes. Aploda un rokturi jāiegādājas atsevišķi. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Var izvēlēties no divu veidu aplodām atkarībā no regulējamā aplodas platuma: 10-14 cm vai 14-18 cm. Saistītās preces: Vertikāla aploda 10-14 cm 000040211930,Vertikāla 14-18 cm 000040211932,Horizontāla 10-14 cm 000040211938,Horizontāla 14-18 cm 000040211939.. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502416804 |
- Šīs lamināta durvis ar beļģu ozolkoka rakstu un stikla elementiem piedāvā jums stabilu un elegantu risinājumu interjeram.
- Šīs izteiksmīgās durvis lieliski iederas dažāda stila telpās, gan modernajās, gan klasiskajās.
- To konstrukcija ir rāmveida, iezīmējoties ar izturību un izturību. Durvju platums var tikt pielāgots atbilstoši vajadzībai, sākot no 60 līdz 80 cm.
- Durvis tiek piedāvātas ar trim eņģēm un iebūvētu atslēgu - tas nodrošina papildu drošību un privātumu jūsu telpām.
- Šīs durvis ar stikla elementiem ir lieliska izvēle, lai jūsu telpām piešķirtu izcilību, eleganci un funkcionalitāti.
- Ar kvalitatīvajām Domoletti LORETO durvīm piešķirsiet savām mājām vai birojam īpašu šarmu un komfortu ar garantētu ilgmūžību.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VĒRTNE DOMOLETTI LORETTO BE.OZ 844X2035K