VĒRTNE DOMOLETTI ENZO ANTROZ 844X2035LAB
€67,65
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
| Augstums | 203 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Enzo |
| Modelis | - |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsas nosaukums | Antracīta ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Komplekts | Komplektā ietilpst slēdzene un eņģes. Aploda un rokturi jāiegādājas atsevišķi. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Var izvēlēties no divu veidu aplodām atkarībā no regulējamā aplodas platuma: 10-14 cm vai 14-18 cm. Saistītās preces: Vertikāla aploda 10-14 cm 000040212093,Vertikāla 14-18 cm 000040212095,Horizontāla 10-14 cm 000040212100,Horizontāla 14-18 cm 000040212101. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502416949 |
- Durvis Domoletti ENZO piedāvā jums modernu stilīgu risinājumu interjeram.
- Antracīta krāsa, ozolkoka koka tekstūra un šauri horizontāli stikla elementi lieliski izskatās dažādu stilu telpās, gan klasiskās, gan modernās.
- To konstrukcija ir rāmveida, raksturojas ar izturību un izturību. Durvju platumu var pielāgot atbilstoši vajadzībām, no 60 līdz 80 cm.
- Šīs durvis tiek pārdotas ar trim eņģēm un iebūvētu slēdzeni – tas nodrošina papildu drošību un privātumu jūsu telpām.
- Tumšās akcentu durvis ir lielisks risinājums, lai radītu individuālu, neaizmirstamu dizainu.
- Ar kvalitatīvām Domoletti ENZO durvīm jūs piešķirsiet savām mājām vai birojam īpašu šarmu un komfortu ar garantētu ilgmūžību.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VĒRTNE DOMOLETTI ENZO ANTROZ 844X2035LAB