Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Diametrs | 24.8 cm |
| Ātrumu skaits | 5 |
| Attālinātās vadības funkcija | Nē |
| Produkta veids | Ar akumulatoru darbināmi ventilatori |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 3164CA |
| Augstums | 25.2 cm |
| Svars | 1.3 kg |
| Krāsa | Melna krās., Sarkana krās. |
| Materiāls | Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502640297 |
Akumulatora ventilators Skil 3164CA 20V
BURCHLESS MOTOR sistēma: lielāka jauda, efektivitāte un 10 reizes ilgāks kalpošanas laiks
Grozāma galva precīzākai lietošanai
USB-C savienojums, var izmantot bez akumulatora
Pakarināšanas āķis
Regulējams ātrums
Iebūvēta ērta rokturis
Var izmantot arī ar 12V akumulatoriem
18 cm ventilatora lāpstiņas
Darba laiks ar 5Ah akumulatoru līdz 30 stundām
Maksimālais gaisa plūsma 23 km/h

Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VENTILATORS AKUM 3164CA 20V