Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Poli | 3P |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Spriegums | 230 V |
| Ar slēdzi | Nē |
| Zīmols | Okko |
| Garums | 3 m |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Krāsa | Balta krās. |
| Papildus informācija | Stieple: 3x1,5 mm² |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501787824 |
Okko 3 metru elektriskais kabelis ar kontaktdakšu tīri baltā krāsā piedāvā uzticamu risinājumu jūsu dažādajām energijas pieslēguma vajadzībām. Izstrādāts daudzpusībai, šis kabelis nodrošina drošu un stabilu strāvas padevi ierīcēm un aprīkojumam, padarot to par būtisku komponentu gan mājās, gan darbnīcās.
Aprīkots ar izturīgu 3 kontaktu kontaktdakšu un atsegtām vadu galām, šis kabelis ir ideāli piemērots tiešai pieslēgšanai ierīcēm, kurām nepieciešama jauna strāvas ievade, vai pielāgotām elektriskām instalācijām. Tā izturīgā konstrukcija ir paredzēta ikdienas lietošanai.
- Garums: Ērti 3 metri (apmēram 9,8 pēdas) nodrošina pietiekamu sasniedzamību dažādām konfigurācijām.
- Elektriskās specifikācijas: Paredzēts 230 V un 16 A, piemērots plašam standarta mājsaimniecības un komerciālo ierīču klāstam.
- Vadītāja tips: Ietver 3x1.5 mm² kabeli, kas norāda trīs vadītājus (fāzi, neitrālo un zemējumu) ar 1.5 mm² šķērsgriezumu, nodrošinot efektīvu enerģijas pārvadi.
- Zemējums: Ietver zemējuma kontaktus, lai uzlabotu drošību darbības laikā.
- Krāsa: Klasiski balta, kas nemanāmi iekļaujas lielākajā daļā interjeru un ierīču krāsu.
- Dizains: Bez integrēta slēdža, paredzēts vienkāršai strāvas piegādei.
Neatkarīgi no tā, vai nomaināt bojātu strāvas vadu lampai, pieslēdzat jaunu ierīci tīklam vai veidojat pielāgotas elektriskās instalācijas savam darbagaldam, šis Okko kabelis piedāvā nepieciešamo elastību un drošību. Piemēram, to var izmantot, lai tieši pievienotu stacionāru darbnīcas instrumentu, kam nepieciešama kontaktdakša, vai nomainītu nolietotu veļas mašīnas vadu, nodrošinot drošu un uzticamu savienojumu.
Paļaujieties uz Okko kabeli ar kontaktdakšu savos elektriskajos projektos, nodrošinot praktisku un funkcionālu saikni ar jūsu strāvas avotu.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VADS G1B3/KF-CR2 3X1.5 3M BALTS