VADS AR KONTAKTDAKŠU KF-CR2 3X1.5 5M MEL
Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Poli | 3P |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Spriegums | 230 V |
| Ar slēdzi | Nē |
| Zīmols | Okko |
| Garums | 5 m |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Krāsa | Melna krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Vads: 3x1,5 mm² |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501787593 |
Okko 5 metru garais strāvas kabelis ar kontaktdakšu piedāvā daudzpusīgu un uzticamu risinājumu jūsu elektrisko savienojumu vajadzībām. Izstrādāts 230V sistēmām, šis melnais kabelis nodrošina uzticamu veiktspēju dažādiem lietojumiem.
Uzticami elektriskie savienojumi
- Produkta veids: Strāvas kabelis ar kontaktdakšu
- Zīmols: Okko
- Krāsa: Melna
- Garums: 5 metri
- Spriegums: 230 V
- Strāva: 16 A
- Kabeļa specifikācija: 3 dzīslas ar 1,5 mm² šķērsgriezumu (3x1,5 mm²)
- Zemējums: Ir zemējuma kontakti uzlabotai drošībai
- Poli: 3P konfigurācija
- Integrēts slēdzis: Nē
Šis Okko strāvas vads ir paredzēts dažādu mājsaimniecības un darbnīcu prasību apmierināšanai. Tā 5 metru garums nodrošina pietiekamu sasniedzamību un elastību, padarot to piemērotu tādiem uzdevumiem kā nolietota ierīces kabeļa nomaiņa, pielāgota pagarinātāja izveidošana vai jaunas elektriskās ierīces vadu pieslēgšana. Iedomājieties, kā bez piepūles pievienojat galda lampu otrā istabas galā vai nodrošināt strāvu nelielam instrumentam savā garāžā; šis kabelis piedāvā stabilu un iezemētu risinājumu.
Šo produktu ražo NINGBO KAIFENG ELECTRIC APPLIANCE CO., LTD, un tam ir obligāta 24 mēnešu garantija, nodrošinot mieru ar jūsu pirkumu.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VADS AR KONTAKTDAKŠU KF-CR2 3X1.5 5M MEL