VADS AR KONTAKTDAKŠU KF-CR2 3X1 1.5M M
Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Poli | 3P |
| Strāvas stiprums | 10 A |
| Spriegums | 230 V |
| Ar slēdzi | Nē |
| Zīmols | Okko |
| Garums | 1.5 m |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Krāsa | Melna krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Vads: 3x1 mm² |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501787591 |
Nodrošiniet drošus un uzticamus strāvas savienojumus ar Okko strāvas kabeli ar kontaktdakšu. Šis izturīgais 1,5 metru garais elektrības vads, elegantā melnā krāsā, ir paredzēts dažādām mājsaimniecības un vieglām komerciālām vajadzībām.
Aprīkots ar izturīgu 3 kontaktu iezemētu kontaktdakšu, šis kabelis nodrošina būtisku drošību jūsu elektriskajām ierīcēm. Otrā pusē ir skaidri identificējami noņemti vadu spailes (brūna, zila un zaļa/dzeltena), kas nodrošina vienkāršu un drošu savienojumu ar jūsu ierīci vai projektu. Tā taisnleņķa kontaktdakšas dizains var būt īpaši noderīgs šaurās telpās, novēršot pārmērīgu kabeļa sasprindzinājumu.
- Zīmols: Okko
- Garums: 1,5 metri
- Krāsa: Melna
- Spriegums: 230 V
- Strāvas stiprums: 10 A
- Kabeļa konfigurācija: 3 dzīslas ar 1 mm² šķērsgriezumu katrai (3x1 mm²)
- Kontaktdakšas tips: 3 kontaktu ar zemējuma kontaktiem
- Funkcijas: Attīrīti vadu gali pielāgotam savienojumam, bez integrēta slēdža
- Garantija: 24 mēneši
Šis universālais kabelis ir ideāli piemērots nolietota vai bojāta strāvas vada nomaiņai esošai ierīcei, piemēram, galda lampai, nelielai virtuves ierīcei vai darbnīcas aprīkojumam. Tas ir arī praktisks komponents dažādiem DIY elektriskajiem projektiem, kur nepieciešams izturīgs, iezemēts un viegli savienojams strāvas avots.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VADS AR KONTAKTDAKŠU KF-CR2 3X1 1.5M M