Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Zāles pļāvēja piederumu tips | Pārsegi |
| Zīmols | Skil |
| Produkta veids | Zāles pļāvēju piederumi |
| Modelis | 0230/0240 |
| Garums | 8 cm |
| Platums | 8 cm |
| Augstums | 4 cm |
| Materiāls | Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502602677 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VĀCIŅŠ SPOLEI 0230/0240 SKIL