Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH |
|---|---|
| Garums | 12 cm |
| Diametrs | 8 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Mūra |
| Produkta veids | Urbju komplekts |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 8 cm |
| Komplekts | 7 gabali: 3; 4; 5; 5,5; 6; 7; 8 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 07 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Urbju komplekts mūrim. Turētājs |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 500554690 |
- Tips: Mūrniecības spirālurbju komplekts
- Urbšanas cauruma diametrs: 3/4/5/5,5/6/7/8 mm
- Materiāla piemērotība: Mūrniecība/akmens
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBJI MŪRIM 7GAB, PROMOLINE