URBJI METĀLAM HSS-G 4,8MM 1GAB.
Preces kods: 500871819
€1,05
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH |
|---|---|
| Garums | 8.6 cm |
| Diametrs | 4.8 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 5.2 cm |
| Urbja tips | HSS-G |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 52 mm. Urbja tips: HSS-G. Montāžas veids: taisne |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Metāla urbju komplekts Dewalt DT4928, metāla, vītņveida, taisne, 4.8 mm x 8.6 cm |
| Svītrkods | 500871819 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBJI METĀLAM HSS-G 4,8MM 1GAB.