URBJI METĀLAM HSS-G 2,0MM 2 GAB
Preces kods: 500874211
€1,15
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH |
|---|---|
| Garums | 4.9 cm |
| Diametrs | 2 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 2.4 cm |
| Urbja tips | HSS-G |
| Komplekts | 2 gab. |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 24 mm. Montāžas veids: taisne. Detaļu materiāls: metāls |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 500874211 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBJI METĀLAM HSS-G 2,0MM 2 GAB