URBJI METĀLAM HSS-G 10,0MM 1GAB.
Preces kods: 500872064
€3,91
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH |
|---|---|
| Garums | 13.3 cm |
| Diametrs | 10 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 8.7 cm |
| Urbja tips | HSS-G |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 87 mm. Montāžas veids: taisne |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 500872064 |
Materiāls: ātrgaitas tērauds
Forma: cilindra formas
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBJI METĀLAM HSS-G 10,0MM 1GAB.