Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Garums | 1110 mm |
| Darba virsmas diametrs | 200 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Teleskopisks kāts | Nē |
| Produkta veids | Mehāniskie zemes urbji |
| Zīmols | Fiskars |
| Augstums | 140 mm |
| Krāsa | Melna krās., Oranža krās. |
| Maināmi naži | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Rokturis izgatavots no FiberComp™ materiāla, lai būtu īpaši izturīgs. Tērauda caurules kāts maksimālai izturībai. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 500874693 |
Zemes urbis būs noderīgs dzīvžogu un koku stādīšanai, komposta bedru urbšanai un lielu stabu ierīkošanai. Tas urbj vienmērīgi, neaizķeroties aiz maziem akmentiņiem un saknēm. Rokturis izgatavots no FiberComp™ (stikla šķiedras, pastiprināts ar poliamīdu), lai nodrošinātu lielu izturību. Kāts no tērauda caurules. Urbim ir dubultās urbšanas darbība ar diviem optimāli asiem asmeņiem. Papildu daļas ir piestiprināmas pie kāta ar skrūvēm. Darba diametrs: 20cm. Izmērs: L. Garums: 110cm. Svars: 2,5kg.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBIS ZEMES QUIKDRILL FISKARS