URBIS UNIVERSĀLAIS 8X150MM OMNI BOHRER
€0,81
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Garums | 15 cm |
| Diametrs | 8 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Akmens, Alumīnijs, Betons, Granīts, Koks, Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Darbības zonas garums | 9.7 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 97 mm. Montāžas veids: Taisns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 500999951 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBIS UNIVERSĀLAIS 8X150MM OMNI BOHRER