Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Garums | 6 cm |
| Diametrs | 3 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Akmens, Alumīnijs, Betons, Flīzes, Granīts, Keramika, Koks, Metāla, Mūra, Plastmasas |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Darbības zonas garums | 2.8 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Urbju komplekts Makita D-71962, koks/metāla/betons, taisne, 5 mm x 11.7 cm |
| Parastā cena | Universāls urbis Bosch 2608900604, koks/betons/tērauds, taisne, 4 mm x 7.5 cm |
| Svītrkods | 500999950 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBIS UNIVERSĀLAIS 3X60MM OMNI BOHRER